slider-0
slider-0
slider-0
slider-0
slider-0
slider-0
slider-0
slider-0
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Stand Up Paddling - SUP
Stand Up Paddling - SUP
02.10.2010

sailfish Vám představuje nový sport - Stand Up Paddling, neboli SUP


Stand Up Paddling, zkráceně SUP, je sport, který vznikl na Havaji jako mix surfingu a jízdy na kánoi/kajaku. Spojuje v sobě prvky vodních sportů, fitness, posilovacích cviků a cvičení ke zlepšení koordinace pohybů a rovnováhy. Tento v Evropě poměrně nový, sport je idální formou volnočasové sportovní aktivity i dobré zábavy.

zjednodušeně řečeno se v podstatě jedná o jízdu na surfovém prkně za pomoci pádla. Začátečníci a méně zdatní "paddleři" jezdí převážně v kleče na jedné noze, ti zdatní potom již výhradně ve stoje. K provozování tohoto sportu je vhodná v podstatě jakákoliv vodní plocha - rybníky, jezera, řeky i moře.

 

Po zvládnutí začátků, kdy si při snaze o udržení rovnováhy jistě užijete spoustu legrace, pro Vás bude hračkou překonat po vodní hladině v podstatě jakoukoli vzdálenost. A konstrukce plováku ve spojení s prací Vašich svalů Vám umožní dosahovat překvapivé rychlosti při jízdě po hladině.

SUP můžete využít k výletům po vodní hladině v místě Vaší dovolené a prozkoumat tak i místa, kam se běžný výletník nedostane. Nebo můžete s kamarády uspořádat závody na různých tratích a vzdálenostech. SUP přináší novou dimenzi sportu, adrenalinu a zábavy.

Sailfish jako jedna z mála evropských společností přináší vlastní kolekci prken a pádel pro vyznavače tohoto sportu.

 

Společnost HISPORT Czech Republic, spol.s r.o. dále nabízí produkty těchto značek:


© Copyright 2019 / SAILFISH / HISPORT s.r.o. / All rights reserved
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz